Virtuální prohlídka

Velký sál

Součástí našeho areálu Setina je také velký vnitřní sál s menším krytým posezením na přední terase. Sál je velmi prostorný a dokonale prosvětlený, skvěle se hodí k pořádání svateb, plesů a jiných významných událostí. To vše moderně zrekonstruované v kombinaci s dřevěným obložením, ve kterém se budete cítit zcela komfortně.

 

Svatební obřad a venkovní prostory

Unikátní park s nízkým pódiem, plný zeleně a elegantní dekorace, který je dokonalým místem pro všechny významné obřady a události, například svatby. Kromě krásného parku a pódia je zde i komfortní zázemí pro velký počet hostů.

V našem venkovním areálu se může každý cítit jako celebrita. Jestliže plánujete slavnost v otevřeném prostoru, pak jsou pro vás připraveny velké stany u pódia, které pojmou desítky osob. Součástí areálu je také bazén a hřiště, kde mohou děti trávit volný čas.

 

Před hlavním vchodem

Ke hlavnímu vchodu našeho areálu Setina vás může dovést i luxusní limuzína s barem. Nicméně je zde i dostatek místa pro vlastní automobily, a to na velkém parkovišti přímo před areálem. U hlavního vchodu je vstup do zahrady, případně do ubytovacího komplexu s veškerým zázemím, abyste se cítili maximálně komfortně.

 

 

Malý sál

Menší sál je vybaven téměř desítkou stolů a nabízí dostatečný prostor pro události všeho druhu. Využívá se s oblibou k firemním akcím, ale třeba i oslavě narozenin – součástí je menší bar s výčepem. To vše v příjemném a velmi elegantním reprezentativním prostředí, které zajisté oceníte.

 

Raut

Rauty jsou oblíbeným řešením snídaní, ale i večeří na různých kulturních a významných událostech. Naše rauty jsou reprezentativní, s výběrem těch nejlepších surovin. Pro rauty využíváme jednu celou místnost. Vše připravíme s dávkou elegance a podle všech zásad servírování, jídlo podáváme na luxusních podnosech, celý koncept našich rautů vás okouzlí.

 

Dvoulůžkový pokoj v hájence

Pokoj v hájence vám nabídne pohodlné zázemí nejen při nocování, ale i během dne. Větší místnost slouží jako ložnice, vybavena je prostorným dvoulůžkem, konferenčním stolkem a pohodlným křeslem. Chodbička poskytuje dostatek úložného prostoru a druhá, menší místnost nabízí plně vybavenou prostornou koupelnu.

 

Dvoulůžkový pokoj v hlavní budově

Pokoje v hlavní budově jsou opět vybaveny chodbičkou, která poskytuje dostatek úložného prostoru ve skříních, hlavní pokoj je vybaven dvěma lůžky, konferenčním stolkem, židlemi a pohovkou. Každý pokoj má také svou menší koupelnu ve druhé místnosti.

 

Jednolůžkový pokoj v hájence

Jednolůžkový pokoj je vybaven rozsáhlým úložným prostorem, pohodlným lůžkem a konferenčním stolkem, obyvatelný může být i dlouhodobě, nepůsobí stísněně, ale spíše útulně, díky vhodnému zařízení. Součástí je samozřejmě malá koupelna.

 

Třílůžkový pokoj v hájence

Největší třílůžkový pokoj, který s oblibou využívají rodiny s dětmi. Vstupní chodba poskytuje dostatek úložného prostoru, součástí buňky jsou dvě místnosti, jednou z nich je plně vybavená útulná koupelna. Druhá místnost je obytná, vybavena je třemi pohodlnými lůžky, konferenčním stolkem s židlemi a samozřejmě dalším úložným prostorem, nechybí ani pohodlné křeslo.