O nás

Areál Setina se nachází v klidném a malebném údolí říčky Setiny, uprostřed lesů mezi dvěma velkými městy Ostravou (25 km) a Opavou (15 km), přesněji mezi vesnicemi Pustá Polom, Kyjovice a Těškovice.

Jméno areál dostal podle údolí a říčky Setina. Dříve objekt sloužil jako rehabilitační zařízení pro zaměstnance dopravního podniku města Ostravy a byl využíván především pro rekondiční pobyty zaměstnanců, různá podniková školení a firemní večírky. Pro veřejnost však nikdy otevřen nebyl.

Překrásná příroda nedaleko Ostravy a Opavy

Vyznačuje se příjemnými klimatickými podmínkami a skutečně překrásnou přírodou. Takto klidné prostředí od každodenního ruchu města jistě oceníte nejen Vy, ale i Vaši nejbližší.

Oslavy, svatby, firemní i dětské pobyty

Máme dlouholeté zkušenosti. Připravili jsme již bezmála 500 svateb. Rádi vám kromě svatby připravíme také rodinou oslavu, firemní teambuilding či školení. Zajistíme vám prostory jak pro 40, tak pro 120 hostů.

Co je dobré vědět o Areálu Setina?

Cesta k nám

Vedou k nám 4 příjezdové cesty. Navigace vás může vést i tou téměř nesjízdnou. Je nutné jet přes Pustou Polom po ulici Lihovarské. V sekci kontakty naleznete detailnější popis trasy jak se k nám dostat.

Mobilní signál

Jelikož se Setina nachází uprostřed lesa, je zde signál slabší. S tím souvisí i to, že se nám občas nemusíte dovolat, jelikož nejsme stále u pevné linky. V tomto případě nám prosím napište e-mail a my se Vám ihned po přečtení ozveme a zodpovíme vaše veškeré dotazy.

Nejsme klasický penzion

Nabízíme ubytování pro větší skupiny osob, není tedy možné se u nás ubytovat pouze ve dvou či třech lidech.

Nejsme restaurace

Zaměřujeme se na hromadné akce, dětské pobyty, oslavy, firemní večírky a především svatby. Naše restaurace je doplňkem. Dbáme na kvalitu naší gastronomie a jelikož se Areál Setina stal oblíbenou destinací, neprovozujeme již klasickou restauraci. Občerstvit a dát si něco z malé nabídky jídel (sezónně) však můžete.

Fungujeme celoročně

Naše hlavní sezóna je od jara do podzimu. Nicméně akce děláme celoročně, tedy i v zimě.