Pobyty pro děti

Školy v přírodě a školní výlety v moravskoslezském kraji

Čerstvý vzduch, lesy, sportovní aktivity a zdravý jídelníček – Areál Setina je vynikající místo, kam zamířit na školní výlet nebo školu v přírodě, a to 12 měsíců v roce!

Nabízíme celoroční ubytování v táborových chatkách s kapacitou 130 lůžek nebo na pokojích s celkem 50 lůžky.

Okolí Setiny nabízí skvělé podmínky pro pěší výlety a aktivity na čerstvém vzduchu. K dispozici jsou dále ohniště, kuželky, houpačka, hřiště, ale i velký sál pro výuku, rozcvičky, diskotéky a další program.

5 jídel denně a pitný režim nabízíme v rámci plné penze. Zdravý jídelníček pro Vás sestavíme samostatně nebo dle Vašich požadavků.

detiděti na bicyklech

Tábory nedaleko Ostravy i Opavy

Prázdninové dobrodružství uprostřed nikým nerušené přírody – Areál Setina je skvělým útočištěm pro letní i zimní tábory pár kilometru od Ostravy i Opavy!

Tábořiště s 36 chatkami a celkem 130 lůžky je vybaveno vlastním sociálním zařízením, sprchami a toaletami. V letních měsících si v areálu můžete postavit stany. Zvláštní budova je určena vedoucím a zdravotníkovi.

Ohniště, hřiště, kuželky, sály a především okolní příroda nabízí nepřeberné možnosti pro venkovní, stejně jako indoorové aktivity.

Od podzimu do jara lze využít pokoje v hlavní budověkapacitou až 50 lůžek.

 

Soustředění pro sportovní a zájmové kluby

Rádi Vám pomůžeme zorganizovat sportovní soustředění či tematický pobyt, ať už se jedná o žákovské družstvo, nebo dospělé, profesionální sportovce.

Travnaté a antukové hřiště, tělocvična, fitcentrum, wellness centrum s vířivkou jsou Vám plně k dispozici. Okolní příroda nabízí vynikající podmínky a trasy pro turistiku, cyklistiku, běh, ale i další sporty.

V nedaleké Horní Lhotě se nachází lyžařský areál Vaňkův kopec s umělým zasněžováním.

 

Fotogalerie

 
 
 

Kontaktní formulář

Máte na nás jakýkoliv dotaz, připomínku nebo se nás chcete zeptat na naše služby? Na Vaše otázky nebo konkrétní poptávku odpovíme co nejdříve.

Nahoru