Nabízíme

Co všechno pro Vás rádi zařídíme?

Areál Setina najdete v klidném a malebném údolí říčky Setiny, uprostřed smíšených lesů mezi Ostravou (25 km) a Opavou (15 km), přesněji mezi vesnicemi Pustá Polom, Kyjovice, Těškovice a Hlubočec.

Jméno Setina dostal v roce 2008 podle potůčku, který protéká přímo areálem. Dříve objekt sloužil jako rehabilitační zařízení pro zaměstnance Dopravního podniku města Ostravy a byl využíván především pro rekondiční pobyty zaměstnanců, podniková školení a firemní večírky. Od roku 2009 provozuje areál Jiří Tropp s jeho týmem a přístupný pro zájemce o svatební oslavy, firemní akce či školní pobyty z řad široké veřejnosti.

Překrásná příroda nedaleko Ostravy i Opavy

Ticho a klid, bohaté smíšené lesy a příjemné, zdravé klima – údolí Setiny mezi Ostravou a Opavou si zamilujete na první pohled! Vy, Vaši přátelé a kolegové zde naleznete zasloužený odpočinek od městského ruchu.

Svatby v přírodě kousek od Ostravy

Zažijte krásnou svatbu v Moravskoslezském kraji poblíž Ostravy a Opavy. Celá svatba u nás může proběhnout od začátku do konce, takže se nemusíte nikam přesouvat. Důležité při výběru místa je nejen prostředí, ale i jídlo, které připravujeme s láskou a z nejlepších surovin.

Oslavy, firemní akce i dětské pobyty u Ostravy

Specializujeme se na kompletní realizaci firemních akcí u Ostravy a teambuildingů, škol v přírodě nebo letních táborů. Spokojenost hostů a vysoká kvalita nabízených služeb jsou našimi prioritami.

Ubytování

Nabízíme ubytování v pokojích a chatkách s velkou kapacitou. Zaměřujeme se na ubytování větších skupin, v rámci oslav či firemních akcí.

Kontaktní formulář

Máte na nás jakýkoliv dotaz, připomínku nebo se nás chcete zeptat na naše služby? Na Vaše otázky nebo konkrétní poptávku odpovíme co nejdříve.

Nahoru