Teambuilding

Teambuildingové aktivity v Penzionu Setina a okolí

Penzion Setina nabízí výborné zázemí a podmínky pro vnitřní i venkovní teambuildingové aktivity vhodné jak pro letní, tak zimní období.

Příroda, hřiště a tělocvična, relaxační centrum v kombinaci s vyhlášenou gastronomií a velkokapacitními ubytovacími prostory.

Jsme připraveni komplexně zabezpečit váš teambuilding a vyhovět vašim požadavkům na ubytování a stravování!

Outdoor

Venkovní aktivity jsou osvědčenou metodou, jak zvýšit dynamiku týmu a zefektivnit spolupráci jeho členů. Nejrůznější závody, střelba, běžkování nebo turistika utuží kolektiv, posílí vzájemnou důvěru a uvolní vztahy mezi zaměstnanci.

Penzion Setina, umístěný v malebném, lesnatém údolí pouhých 25 kilometrů od Ostravy, nabízí nespočet možností pro lehké i náročnější outdoorové aktivity. Okolí protíná řada turistických a cykloturistických tras vedoucích k turistickým lákadlům, jako jsou zámky Hradec nad Moravicí a Raduň.

Outdoorový teambuilding přímo vybízí ke kombinaci s příjemným odpočinkem ve wellness centru, kde si můžete dopřát koupel ve vířivce a masáže.

Sportovní aktivity

Kolektivní sporty představují velmi účinný nástroj pro rozvoj zdravé rivality mezi členy týmu i mezi týmy navzájem. Sport a hry pomáhají odbourat bariéry a posilují týmového ducha vůbec.

Náš penzion je vybaven volejbalovým, nohejbalovým a tenisovým hřištěm, stolním tenisem a kuželkami. Zatímco nohejbal se těší oblibě hlavně mezi muži, volejbalové turnaje jsou ideální pro smíšené týmy a nabízí zajímavé možnosti pro všechny teamleadery. Individuální sporty, jako jsou kuželky, zase rozvíjí soutěživost a motivaci jednotlivců a motivaci.

  

Rádi vám pomůžeme s přípravou a organizací sportovních aktivit, jež vřele doporučujeme završit odpočinkem v našem wellness centru!

Relaxace ve wellness centru

Večer ve wellness centru je ideálním způsobem, jak navázat na teambuildingové aktivity v průběhu dne. A naše wellness centrum je pro tyto účely skvěle vybaveno: bazén, sauna, vířivka a posilovna vám dopřejí dostatek odpočinkových aktivit, které rovněž posílí kolektiv a uvolní napětí, jež si účastníci přinášejí z pracovního prostředí.

Proto vřele doporučujeme rezervovat si naše wellness centrum pro večerní program!

Konference a firemní akce

Organizujete seminář, konferenci, školení či firemní večírek? Potřebujete prostornou místnost pro vyhlášení vítězů teambuildingové soutěže?

Penzion Setina vám poskytne potřebné zázemí, servis, a nejen to!

Kromě malého a velkého sálu s plným wi-fi pokrytím a velkou kapacitou pro sezení můžete využít wellness centrum s masážemi a perličkovými koupelemi, umístěné přímo v budově. K dispozici máte rovněž ubytovací prostory a stravování formou plné penze, polopenze nebo cateringu.

Penzion Setina, s výhodnou polohou na dosah Ostravy i Opavy, je vyhledávaným místem pro nejrůznější firemní a společenské akce, jež zde pořádá mnoho spokojených a vracejících se klientů.

Ubytování a gastronomie

Pro vícedenní pobyty máme připraveno celkem 19 pokojů s vlastním sociálním zařízením a celkovou kapacitou 48 míst. V Penzionu Setina však můžete využít i levnější ubytování v celkem 36 chatkách pro 4 osoby.

Jsme připraveni plně zajistit stravování na míru vašim požadavkům. Naše gastro-nabídka zahrnuje klasické menu, pobyt s polopenzí a plnou penzí, snídaně formou švédských stolů, ale i speciální catering a menu na přání.

V letním období rádi připravíme stolování ve venkovním prostředí, kde zajistíme stany, toalety a ostatní zařízení.

Kontakt

V případě zájmu o naše služby nebo další informace týkající se služeb nebo organizace teambuildingových akcí nás neváhejte kontaktovat:

Telefon: +420 553 673 240 
Mobil: +420 724 531 537

info@penzionsetina.cz 
www.penzionsetina.cz

Těšíme se na vaši návštěvu!

Nahoru