Wellness

Wellness areál kousek od Ostravy i Opavy

Nabízíme privátní wellness, vhodný jak pro páry, tak rodiny s dětmi nebo partu přátel.

Naprosté soukromí ve společnosti přátel, rodiny či partnera (wellness pro dva) Vám zaručí naprostou relaxaci a odpočinek, jež Vám jiná zařízení nenabídnou.

Areál zahrnuje vyhřívaný bazén o velikosti 6 x 3 m, vířivou vanu pro 5 osob, saunu pro 4 osoby, posezení s krbem pro 6–10 osob. K dispozici máte převlékárnu se sprchou, venkovní sprchu, lednici, TV s DVD přehrávačem, krb s topivem, elektrický krb a nádobí.

Vybírat můžete hned z několika variant naší nabídky.

Ceník venkovního wellness zde

welness

Vybavení našeho wellness areálu

Bazén je vyhříván tepelným čerpadlem, a teplota vody je tak závislá na teplotě vzduchu. V letních měsících se pohybuje v rozmezí 25–30°C, na jaře a na podzim mezi 18–22°C.

  • Vířivá vana značky Wellis je určena pro 5 osob, má celkem 96 trysek, které dokonale plní funkci hydro masáže. V létě udržujeme teplotu na 37°C, na podzim a na jaře 38°C. Z vířivky můžete sledovat televizi s DVD.
  • Sauna značky Salus je vhodná pro 2 až 4 osoby a je vybavena lávovými kameny. Teplota sauny je volitelná – standardně nahříváme na 80 až 90°C.
  • Venkovní wellness je v provozu od dubna do října, případně podle počasí.

Provozní doba je individuální a je možné ji upravit – standardně denně od 10:00 do 20:00.

Vzhledem k tomu, že se wellness centrum nachází vedle venkovního areálu, kde probíhají svatby, není možné v období cca od poloviny května do poloviny září wellness centrum využívat v pátky, soboty a některé neděle (případně lze dopoledne).

Kontaktní formulář

Máte na nás jakýkoliv dotaz, připomínku nebo se nás chcete zeptat na naše služby? Na Vaše otázky nebo konkrétní poptávku odpovíme co nejdříve.

Nahoru