Svatby

Vždy je co slavit

Svatba, kulatiny, významný úspěch v práci či ve škole – každá životní událost si zasluhuje náležitou oslavu ve stylovém prostředí.

Ať už plánujete svatbu ve velkém stylu, nebo toužíte decentně oslavit dědečkovo jubileum, v Areálu Setina vždy najdete to pravé zázemí. Postaráme se o to, abyste na svůj výjimečný den nikdy nezapomněli.

Oslava bez starostí

O svatební či jinou oslavu se postaráme od A do Z a plně ji přizpůsobíme Vašim představám i rozpočtu. Vybírat můžete hned z několika balíčků pro svatební raut. Rádi však připravíme menu a výzdobu dle Vašich konkrétních požadavků.

Právě slavnostní hostina je již vyhlášenou specialitou Areálu Setina, na niž jsme patřičně hrdí.

Dostatek prostoru pro Vaše hosty

V Areálu Setina najdete příjemné zázemí pro oslavy a svatby většího i menšího rázu.

Náš areál disponuje malým sálem pro 40 osob a velkým sálem, který pojme až 80 osob. Venkovní prostory s party stany pak může využít i skupina 120 účastníků.

 

 

Zašleme Vám průvodce

Kompletní informace o náplni jednotlivých svatebních balíčků, možnostech přípravy hostiny nebo ubytování naleznete v našem průvodci, který Vám na požádání rádi zašleme.

Jak vypadá a co obnáší svatba na Setině, zjistíte a uvidíte též na webu www.americkasvatba.cz a stránce na Facebooku.

Jsme specialisté na oslavy

Přes 350 svateb za plné spokojenosti svatebčanů a stovky dalších oslav. Díky mnohaletým zkušenostem dokážeme připravit dokonalou oslavu, na kterou nikdy nezapomenete, i pro Vás.

Čekají na Vás moderní zázemí, půvabné prostředí uprostřed lesů, ale i takové speciality, jako jsou svatební kolonáda, nebo pravá americká limuzína!

 

 

Fotogalerie

Kontaktní formulář

Máte na nás jakýkoliv dotaz, připomínku nebo se nás chcete zeptat na naše služby? Na Vaše otázky nebo konkrétní poptávku odpovíme co nejdříve.

Nahoru