Nabízíme

Co všechno pro Vás rádi zařídíme?

Areál Setina najdete v klidném a malebném údolí říčky Setiny, uprostřed smíšených lesů mezi Ostravou (25 km) a Opavou (15 km), přesněji mezi vesnicemi Pustá Polom, Kyjovice, Těškovice a Hlubočec.

Jméno Setina dostal v roce 2008 podle potůčku, který protéká přímo areálem. Dříve objekt sloužil jako rehabilitační zařízení pro zaměstnance Dopravního podniku města Ostravy a byl využíván především pro rekondiční pobyty zaměstnanců, podniková školení a firemní večírky. Od roku XY je areál v našich rukou a přístupný pro zájemce o svatební oslavy, firemní akce či školní pobyty z řad široké veřejnosti.

Překrásná příroda nedaleko Ostravy i Opavy

Ticho a klid, bohaté smíšené lesy a příjemné, zdravé klima – údolí Setiny mezi Ostravou a Opavou si zamilujete na první pohled! Vy, Vaši přátelé a kolegové zde naleznete zasloužený odpočinek od městského ruchu.

Svatby v přírodě kousek od Ostravy

Zažijte krásnou svatbu v moravskoslezském kraji poblíž Ostravy a Opavy. Celá svatba u nás může proběhnout od začátku do konce, takže se nemusíte nikam přesouvat. Důležité při výběru místa je nejen prostředí, ale i jídlo, které připravujeme s láskou a z nejlepších surovin.

Oslavy, firemní akce i dětské pobyty u Ostravy

Specializujeme se na kompletní realizaci firemních akcí u Ostravy a teambuildingů, škol v přírodě nebo letních táborů. Spokojenost hostů a vysoká kvalita nabízených služeb jsou našimi prioritami.

Ubytování

Nabízíme komfortní ubytování v pokojích a chatkách s velkou kapacitou. Zaměřujeme se na ubytování větších skupin, v rámci oslav či firemních akcí. Po předchozí domluvě však rádi přivítáme též individuální zájemce o ubytování.

Kontaktní formulář

Máte na nás jakýkoliv dotaz, připomínku nebo se nás chcete zeptat na naše služby? Na Vaše otázky nebo konkrétní poptávku odpovíme co nejdříve.

Nahoru