Nabízíme

Areál Setina se nachází v klidném a malebném údolí říčky Setiny, uprostřed smíšených lesů mezi Ostravou (25 km) a Opavou (15 km), přesněji mezi vesnicemi Pustá Polom, Kyjovice, Těškovice a Hlubočec.

Jméno Setina dostal v roce 2008 podle potůčku, který protéká přímo areálem. Dříve objekt sloužil jako rehabilitační zařízení pro zaměstnance dopravního podniku města Ostravy a byl využíván především pro rekondiční pobyty zaměstnanců, různá podniková školení a firemní večírky. Pro veřejnost však nikdy otevřen nebyl.

Překrásná příroda nedaleko Ostravy a Opavy

Vyznačuje se příjemnými klimatickými podmínkami a skutečně překrásnou přírodou . Takto klidné prostředí od každodenního ruchu města jistě oceníte nejen Vy, ale i Vaši nejbližší.

Oslavy, svatby, firemní i dětské pobyty

Zaměřujeme se především na oslavy a kompletní realizace svateb, účelové pobyty pro skupiny osob, firemní akce a dětské pobyty . Klademe vysoký důraz na spokojenost našich hostů.

Ubytování

Nabízíme širokou nabídku ubytování v pokojích i chatkách. Zaměřujeme se především na skupinové ubytování. Nepůsobíme jako klasický penzion, samostatný pokoj lze u nás objednat pouze po předchozí domluvě.

Nahoru